ERA HOME SERVICE Realitní kancelář

SLUŽBY

Rádi byste věnovali svůj čas rodině a přátelům?

Nechte nové bydlení na nás, máme pro Vás na jednom místě připravené realitní, finanční i právní služby.

Zprostředkování prodeje nemovitostí

Kompletní klientský servis od odborného stanovení tržní ceny po převod nemovitosti, včetně energií.
Zástavní právo není žádnou překážkou.

Zprostředkování pronájmu nemovitostí

Možnost dlouhodobé správy pronajímané nemovitosti včetně komunikace s nájemníkem a zajištění maximální možné návaznosti jednotlivých nájemců.

Zprostředkování finančních služeb

Kompletní klientský servis od odborné konzultace Vašeho investičního záměru, včetně prověření Vašich možností u bankovních ústavů, až po realizaci a zaplacení kupní ceny finanční institucí.
Možnost kompletního auditu celého finančního portfolia, včetně dlouhodobé správy.

Zprostředkování právních služeb

Připravíme Vám kupní smlouvu, zajistíme advokátní úschovu kupní ceny, ale rádi Vás zastoupíme i ve složitých realitních případech či sporu týkajícím se Vašeho majetku.

Vypořádání spoluvlastnictví

Pokud vlastníte pouze spoluvlastnický podíl na nemovitosti a již nechcete
 ve spoluvlastnictví setrvávat, pomůžeme Vám situaci vyřešit.

Exekuce

Dluhy váznoucí na nemovitosti pro nás nejsou překážkou. V tomto případě je nutná součinnost dlužníka, kdy na základě plné moci zajistíme kompletní vyčíslení pohledávek, umíme je vyplatit a nemovitost zobchodovat.
Exekuce

Insolvence

Máte finanční problémy přerůstající v dluhy a rádi byste situaci řešili jinak než prodejem své nemovitosti? Jedním z řešení je insolvenční řízení, jehož cílem je částečné či úplné oddlužení. Pomůžeme Vám se na insolvenční řízení připravit a celým procesem Vás provedeme.

Zastupování u realitních transakcí

Při koupi nemovitosti je důležité zvažovanou transakci rozmyslet a hlavně vše prověřit. Pro naše klienty zajišťujeme posouzení ceny obvyklé, zhodnocení technického stavu nemovitosti, prověření právních vad, vyjednání kupní ceny atd.

Výkup nemovitostí

V případě potřeby rychlého vyplacení finančních prostředků jsme schopni vykoupit téměř jakoukoliv nemovitost až za 80 % tržní ceny nemovitosti. Zde se každý případ posuzuje zcela individuálně, je třeba posoudit právní i technický stav nemovitosti, likviditu atd.
Výplata kupní ceny probíhá ihned po podpisu KS přímo k rukám prodávajícího.

Posouzení tržní/obvyklé ceny

Výhradně pro účely dědického řízení potřebuje každý ocenění všech nemovitostí, které se dědictví týkají. Pro tyto účely zpracujeme klientům odhad obvyklé ceny, který následně předloží notáři. Zároveň zpracujeme klientovi odhad tržní ceny,
aby věděl, za kolik je možné nemovitost zobchodovat.

Developerské projekty

Jste developer a připravujete nový projekt? Spojte se s námi, zajistíme Vám kompletní marketing celého projektu včetně vizualizací.
Zajistíme tržní ocenění a zrealizujeme kompletní prodej projektu, kdy od nás má každý klient zajištěné i kompletní financování na míru.

Parcelace pozemků a síťování pozemků

Máte zastavitelný pozemek, který je pro jednu stavbu moc velký, nemá přivedené inženýrské sítě nebo brání výstavbě něco jiného? V takovém případě se ozvěte, pomůžeme Vám pozemky zhodnotit.
Vymyslíme a zajistíme dělení pozemků, vybudování inženýrských sítí atd.

Projekční činnost

Máme za sebou tým architektů a projektantů, kteří Vám rádi pomohou se splněním Vašeho snu o vlastním bydlení, či například s realizací developerského projektu.